360 Derece Sanal Tur – 360 Derece Gezinti

No Comments

Bazen kapalı kapılar ardında kalmış mekânlarınızı resim veya videolar yardımıyla anlatmak tek başına yeterli bir yöntem olmaz. Çünkü bu video ve resimlerde iki boyutlu bir görüntü söz konusudur. Bu da yetmezmiş gibi insanlar sadece fotoğraf ve videolarla sınırlı kalmak zorunda mekânlarınızı tüm ayrıntılarıyla inceleyememektedir. Yani kısacası insanlar görsel olarak öğelerden gerekli verimi alamamaktadır. Siz de bu nedenle 360 Derece Sanal Tur çekimini yaptırarak en iyi şekilde reklamınızı yapabilirsiniz.

Eğer sizde bir mekân işletmecisiyseniz ve mekânlarınızı müşterilerinize işletmenizi tanıtmak onlara nasıl bir ortamda hizmet vereceğinizi işletmenizin tüm güzelliğini göstermek istiyorsanız 360 Derece Sanal Tur çekimi için bizlere ulabilirsiniz. Bu sanal tur uygulamalarıyla 3 boyutlu olarak insanların bilgisayar başında, cep telefonlarında veya tabletlerinde mekânların istedikleri bölümüne zoom yaparak ve tüm alanlarınızı görüntülüyerek ayrıntıları görerek gezmesini sağlayabilirsiniz.

360 derece panoramik olarak çekilmiş fotoğrafların birleştirilerek bir araya getirdikten sonra web sitenizde veya televizyonlarınızda tanıtabileceksiniz. Sanal tur uygulaması flash ve java tabanlı olup tüm bilgisayarların internet browserlarında, cep telefonlarında ve tabletlerde çalışabilecek şekilde hazırlanmaktadır. Mekânlarınızın 3 boyutlu olarak tanıtımı yapıldıktan sonra size de bu konforun keyfini sürmek kalacaktır.

No Comments

    Yorum Yaz

    İlgili İçerikler

    Tüm Blog Yazıları