Mimar Dijital Hizmet Ajansı

Ekibimiz ileri görüşlü şirketler için etkili içerik stratejileri geliştirir. Arama motoru sıralamalarını arttırmada, sosyal medya ve internet reklamcılığında yıllardır tecrübe sahibi bir firmayız.
Social Media Marketing

Mimar Yazılım marka tescil belgesi

Web Tasarım, Web Yazılım ve arama motoru optimizasyonu olmak üzere E-Ticaret, Kurumsal Kimlik, Marka, Patent, 360 derece sanal tur hizmetlerini 16 yıldır sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Mimar Yazılım olarak 2004 yılında özellikle Web Tasarım, 2008 yılı itibariyle web yazılım, google reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, marka tescili, kurumsal kimlik çözümleri alanlarında hizmet vermek amacıyla Malatya da kurulmuştur. Günümüzde internet hizmetlerinde, güvenlik ve teknoloji alanında hizmet yelpazesini genişletmiş aynı zamanda Malatya' da internet hizmetlerinde ilklerden  olup ve sektöründe lider firmalarla çalışarak referanslarına eklemiştir.

Satış sonrası kesintisiz destek hizmetlerimizle ön plana çıkma hedefinden ayrılmamış olan firmamız web tasarımı, web yazılım, arama motoru optimizasyonu, sanal tur hizmeti ve sosyal medya danışmanlığı hizmetlerinde iddialı olmuş ve bu iddiasını çalışmalarına yansıtmıştır.

Firmamız Türkiye geneli Web Tasarımı, Web Yazılımı, arama motoru optimizasyonu olmak üzere E-Ticaret, Kurumsal Kimlik, Marka Patent, Sosyal Medya Danışmanlığı, 360 derece sanal tur ve tanıtım alanlarında sınırsız ve yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizlerinde Mimar Yazılım' la çalışan yaklaşık 275+ den fazla müşteri portföyüne sahip kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş firmamızda yerinizi almanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Uzman ekibimiz, yaratıcı fikirleri engin deneyimlerimizle birleştiren olağanüstü sonuçlar sunar. Müşterilerinizle sosyal medya kullanarak markanıza bağlayarak sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.
Web tasarım ve yazılım, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya danışmanlığı ve dijital pazarlama gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz.

16

Yıllık Tecrübe

183

Analiz

22

Toplu Sms Hizmeti

41

Başarılı Google Sıralaması

275

Mutlu Müşteri

96

Seo Hizmeti
VİZYONUMUZ

Sektörde 16 yıl. İşletmenizin dijitale dönüşümünde en iyi hizmeti sağlayarak işlerinizin en iyi şekilde büyümesini istiyoruz .