Web Development Services

Profesyonel Kurumsal E-Ticaret Sistemi

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Profesyonel E-ticaret Yazılımı ile işleriniz internete taşıyabilirsiniz. İşletmenizi İnternet'e alın, daha fazla satış yapın ve yeni müşteriler kazanın.

Neden Bizim E-Ticaret Yazılımını Seçmeliniz ?

Mimar Yazılım olarak, E-Ticaret yazılımımız kiralık değil, domain adına lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şabon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik, satın aldığınız ana sürüm boyunca güncel dosyaları ücretsiz alabilir, sürekli güncel kalabilirsiniz.

E-Ticaret ve Kurumsal Web Yazılım ve Web Tasarım

E-ticaret siteleri, İçerik yönetim sistemleri, kurumsal siteler, interaktif çözümler veya aklnıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan Mimar yazılımın özel sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi alınmaz.

Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım

Mimar E-Ticaret olarak, diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

Mimar E-Ticaret, e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

XML Çıktıları

En düşük Mimar E-Ticaret Yazılımından eticaret yazılımı paketinde dahi, 24 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Tümünü İncele
Duyarlı Web Tasarım

Tüm Tarayıcılarlar Uyumlu Tasarımlar

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler yapıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için hem kullanıcı olarak hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Tamamen Güvenli Yazılım ve Kodlama

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye olanak tanıyan, yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişebilirsiniz.

Güvenli Web Tasarım

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve tam olarak ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun, içerik yönetimli bir web sitesi edinin.

Müşteri Yorumları

Tümünü İncele