Web Development Services

Sosyal Medya Danışmanlığı

Etkili sosyal medya stratejileri ile fikir alarak işinizi büyütmek, sosyal medyada varlığınızı ve takipçilerinizi artırabilirsiniz
Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyada çevrim içi varlığınızın diğer yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini hazırlarız.Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına yol açan bilgileri paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweet'lerin, yorumların, beğenilerin ve görüşlerin sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcının oluşturduğu içeriği Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından tanıtımını gerçekleştirir.

Sosyal Medya Yarışmaları ve Çekilişler

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve takipçilerinizle iletişim kurabilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerini, markanız ve izleyicilerinizle örtüşen kaliteli içerik ve estetik ile oluşturup özelleştiriyoruz.