Web Development Services

Web Yazılım Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web yazılımın her alanında deneyim sahibiyiz . İşletmenizi İnternet'e alın, daha fazla satış kazanın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Web Tasarım ve Kodlama

Web tasarım dan web yazılıma kadar kapsamlı bir süre gerçekleştiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca bir site olarak yapıp bırakmak değil, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır.

E-Ticaret ve Kurumsal Web Yazılım ve Web Tasarım

E-ticaret siteleri, İçerik yönetim sistemleri, kurumsal siteler, interaktif çözümler veya aklnıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranets/Extranets

Ekibimiz Intranets & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirmektedir.

Sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı konusunda mutlaka bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz

E-Mail ve Toplu Sms

Sonuç kazanacak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP,Css ve Html Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

Duyarlı Web Tasarım

Tüm Tarayıcılarlar Uyumlu Tasarımlar

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler yapıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için hem kullanıcı olarak hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Tamamen Güvenli Yazılım ve Kodlama

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye olanak tanıyan, yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişebilirsiniz.

Güvenli Web Tasarım

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve tam olarak ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun, içerik yönetimli bir web sitesi edinin.

Müşteri Yorumları

Tümünü İncele